Straumann Emdogain ile Dişleriniz Güvende

Kaybettiklerinizi Straumann Emdogain ile yeniden kazanabilirsiniz. Straumann Emdogain doğal diş oluşumunu taklit ederek periodontitis sonucunda kaybedilen dokuların rejenerasyonunu sağlar.


Periodontitis dişeti ve çene kemiğinin bakterilerden dolayı iltihaplanması sonucu oluşur. Şişmiş, kanayan dişeti periodontitis hastalığının ilk belirtileri olabilir. Periodontitis hastalığı tedavi edilmezse diş kayıplarına yol açabilir. Periodontitis tedavisinde profesyonel diş temizliği (plak & tartarın temizlenmesi) ve genel ağız hijyenine dikkat edilmesiyle başlanır. Şiddetli vakalarda, kaybedilen dokularının hem fonksiyonunu hem de yapısını tekrardan sağlamak için cerrahi müdahale ve rejenerasyon tekniği ile tedavi edilir.

Straumann Emdogain kaybedilen dokuların rejenerasyonunu sağlayan  tek üründür. Straumann Emdogain doğal diş oluşumunu taklit ederek periodontitis sonucunda kaybedilen dokuların rejenerasyonunu sağlar. Emdogain dişin kök yüzeyinde 2-4 hafta kalarak hücrelerin dokuları oluşturmasına imkan sağlar. Straumann Emdogain tedavisi sonucunda dişinizi tekrardan kazanmış olursunuz.


Periodontitis Sonucu Doku Kaybı

Emdogain Kullanımdan Sonra